dlaczego rolety ?
Untitled Document

Bramy rolowane

Bramy rolowane A3B, dzięki zaawansowanej technice i różnorodności rozwiązań, można zastosować niemal w każdej zabudowie. Bramy A3B gwarantują długotrwałą pracę zarówno w budynkach mieszkalnych jak i w obiektach przemysłowych. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów systemu ALUKON pozwala budować bramy o bardzo dużych powierzchniach.

W zależności od potrzeb i sposobu montażu bramy A3B mogą być wykonane w wersji skrzyniowej lub otwartej przy zastosowaniu specjalnego systemu konsol. Na wypadek braku zasilania w energię elektryczną bramy A3B można zaopatrzyć w system otwierania awaryjnego.

Bramy A3B można wyposażyć w szeroką gamę dodatkowych urządzeń: hamulce bezpieczeństwa, wyłączniki awaryjne w listwie końcowej, sterowniki i szyfratory radiowe. 
Dolnośląskie centrum rolet - producent rolet. rolety zewnętrzne, rolety RKS, rolety naokienne, rolety elewacyjne, rolety do zabudowy, rolety z moskitierą, moskitiery rolowane, kraty rolowane, bramy segmentowe, bramy rolowane. produkcja, sprzedaż, montaż