dlaczego rolety ?
Untitled Document

Pancerze rolet

Pancerz rolety to jeden z jej ważniejszych elementów. Jego jakość ma wpływ na funkcjonowanie rolety jak i na jego estetykę. Do produkcji używamy najwyższej jakości elementy firmy ALUKON. System ten posiada listwy pancerza w bardzo szerokiej palecie wymiarowej, materiałowej i kolorystycznej.


Listwy aluminiowe wypełnione pianką poliuretanową
Są to najczęściej stosowane listwy. Wykonane są z dwóch warstw aluminium wypełnionego wewnątrz wolną od freonu pianką poliuretanową. Odpowiednie warstwy lakieru zabezpieczają pancerz przed ścieraniem i czynnikami atmosferycznymi.
Listwy te są lekkie, stabilne, nie przepuszczają światła i zabezpieczają przed włamaniem. Łącznie w różnych typach dostępne jest 19 różnych kolorów listew.

W ofercie posiadamy też wersję pancerzy aluminiowych wypełnionych twardą pianką. Takie wykonanie zwiększa stabilność, poprawia bezpieczeństwo i polepsza odporność na gradobicie.

Pancerze PCV
Profile z PCV są znacznie tańszym wariantem wykonania pancerza rolety. Zwłaszcza przy systemie RKS, gdzie można zastosować stabilne profile maxi warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

Pancerze Alu ciągnione
Ten typ pancerza zapewnia wysoką stabilność i dobre zabezpieczenie przed włamaniem.
Dodatkową zaletą jest możliwość malowania w pełnej palecie RAL.


 
Dolnośląskie centrum rolet - producent rolet. rolety zewnętrzne, rolety RKS, rolety naokienne, rolety elewacyjne, rolety do zabudowy, rolety z moskitierą, moskitiery rolowane, kraty rolowane, bramy segmentowe, bramy rolowane. produkcja, sprzedaż, montaż