dlaczego rolety ?
Untitled Document

Dlaczego rolety A3B ?


1. Zacienienie

Rolety po częściowym opuszczeniu zacieniają pomieszczenie co jest ważne zwłaszcza gorącym latem. Pomieszczenie można zaciemnić o dowolnej porze dnia uzyskując upragniony spokój lub atmosferę do wysokiej koncentracji.

2. Bezpieczeństwo

Roleta to dodatkowa przeszkoda dla włamywacza. Już podstawowa wersja rolety stwarza dobrą czasochłonną zaporę dla nieproszonych gości. Zastosowanie dodatkowych elementów wyposażenie jak blokady przed podnoszeniem, osłony prowadnic, wzmocnienie pancerza czyni roletę dobrą zaporą dla złodziei.

3. Nowoczesna architektura

Różnorodność kształtów rolet A3B i możliwość malowania proszkowego w szerokiej gamie kolorów RAL stwarza olbrzymie możliwości kształtowania elewacji budynków. Atuty te wyposażają architekta w nowe narzędzia.

4. Ochrona przed owadami

W przeciwieństwie do siatek ramkowych montowanych na stałe moskitiery rolowane tak jak rolety pozwalają w dowolnej chwili zasłonić chroniony otwór. Mechanizm moskitiery znajduje się wewnątrz skrzyni roletowej lub we własnej kasecie. Na zimowe miesiące jest dobrze chroniona i nie wymaga dodatkowego pomieszczenia do przechowywania.

5. Izolacja akustyczna

Efekt podwójnej ściany po zastosowaniu rolet A3B zmniejsza obciążenie hałasem i podnosi walory mieszkalne każdego budynku. Nieznośny hałas pozostaje na zewnątrz, a mieszkanie po opuszczeniu rolet "przenosi się" na ciche peryferia.
6. Zasłona doskonała
Rolety A3B o każdej porze dnia i nocy chronią przed niechcianym spojrzeniem i chronią naszą prywatność we własnych czterech ścianach.
Niedocenioną funkcją rolet jest też możliwość wentylacji pomieszczenia przez perforację listew pancerza . Jednoczesne otwarcie okien i opuszczenie rolet do niepełnego ich zamknięcia chroni pomieszczenie i zarazem utrzymuje w nim zdrowy klimat.

7. Ochrona przed słońcem

Przy bezpośrednim działaniu promieni słonecznych zamknięcie lub częściowe opuszczenie rolet w sposób odczuwalny wychładza pomieszczenie. Poprawia to klimat mieszkania jak również chroni meble i kwiaty przed nadmiernym nasłonecznieniem.

8. Izolacja termiczna

Zamknięte rolety A3B, przepisowo zamontowane, polepszają izolację termiczną otworu okiennego o około 30 %. Także niepełne opuszczenie rolety polepsza izolację otworu poprzez odbijanie promieniowania cieplnego.

9. Ochrona przed kaprysami pogody

Rolety A3B chronią okno przed niszczącymi warunkami atmosferycznymi jak grad, ulewy czy silne wiatry.
 
Dolnośląskie centrum rolet - producent rolet. rolety zewnętrzne, rolety RKS, rolety naokienne, rolety elewacyjne, rolety do zabudowy, rolety z moskitierą, moskitiery rolowane, kraty rolowane, bramy segmentowe, bramy rolowane. produkcja, sprzedaż, montaż